Léto v Pampelišce

Připravili jsme pro vaše děti pestrý prázdninový program

Milí rodiče, s radostí vám představujeme dva vzrušující příměstské tábory pro vaše děti, které jsou plné objevů, zábavy a vzdělávání.

"Letem Zoo světem" (22. 7. - 26. 7. 2024)

Připojte své děti k letnímu dobrodružství v týdnu od 22. do 26. července 2024. Děti budou mít možnost seznámit se s různými druhy zvířat skrze hry, kreativní dílny a interaktivní přednášky. Vrcholem týdne bude výlet do Zooparku.

Cena tábora 3 900 Kč zahrnuje všechny aktivity, stravování, pomůcky, účastnické tričko a vstup do Zooparku.

Přihlásit své děti můžete přes online systém na tomto odkazu:

"Cesta do pravěku" (29. 7. - 2. 8. 2024)

Druhý tábor "Cesta do pravěku" nabízí cestu časem do doby, kdy Zemi obývali dinosauři. Tento týdenní program se uskuteční od 29. července do 2. srpna 2024. S paleontology z Muzea Českého krasu se vaše děti naučí o pravěcích obrech a navštíví Dinosaurium Praha.

Cena 3 900 Kč zahrnuje kompletní program, stravování, táborové tričko a výlet.

Přihlásit své děti můžete přes online systém na tomto odkazu:

Oba tábory jsou určené pro děti ve věku od 3 do 9 let a budou se konat v bezpečném a podnětném prostředí MŠ Kopretina U Libosadu v Lysolajích, kde je kladen důraz na učení skrze hru, rozvoj kreativity a týmového ducha. Stravování je zajištěno třikrát denně, aby Vaše děti měly dostatek energie na všechny naše aktivity.

Pro další informace kontaktujte koordinátorku

Kristinu Pánkovou na tel. +420 775 524 276 nebo e-mail pankovakristina97@gmail.com

Neváhejte a přihlaste své děti na tyto jedinečné tábory, kde je čeká týden plný dobrodružství a nezapomenutelných zážitků.

S pozdravem a těšením se na společné dobrodružství,

Organizační tým příměstského tábora "Letem Zoo světem" a "Cesta do pravěku"

"Tatranská školička v MŠ Pampeliška v Lysolajích 5.8.-9.8. 2024

O letních prázdninách se nejmenší sportovci z mateřských škol a 1. a 2. tříd základních škol mohou opět těšit na TATRANSKOU ŠKOLIČKU.

Už počtvrté se bude konat tatranský příměstský tábor u nás v MŠ Pampeliška.

VŠEOBECNÉ INFORMACE PRO PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR:

Celá akce je určena dětem ročníků narození 2016 - 2020. Tábor je otevřen pro děti všech MŠ, nejen z MŠ Pampeliška. Vítáni jsou i malí školáci, kterým je maximálně 8 let.

O děti se bude starat celkem 6 licencovaných trenérů a pedagogických pracovníků včetně zdravotníka.

Zajištěno je zdravé a pestré stravování během celé akce. Dvakrát denně bude připravena pro děti svačina a také vydatný oběd. Stravování bude probíhat přímo v mateřské škole.

Vedle spousty sportovních her a soutěží bude na děti čekat bohatý program plný zábavy, zážitků a nových zkušeností.

Děti bude možné každý den přivádět mezi 7:30-8:30. Ukončení sportovního dne bude naplánováno na 16:00.

Příměstský tábor se uskuteční v Lysolajích v areálu MŠ Pampeliška (Mateřská 104/1, 165 00 Praha-Lysolaje). Využívat budeme také okolí školky společně se sportovním areálem na pískovně.

Cena za příměstský tábor činí 3 900,- Kč.

V ceně zahrnuto:

• pronájem areálu MŠ Pampeliška
  • pronájem sportoviště
  • stravování
  • pitný režim
  • trenérské služby
  • pedagogický dozor
  • zdravotník
  • účastnické tričko
  • pomůcky a vybavení
  • odměny a ceny

Přihlásit své dítě na příměstský tábor "Tatranská školička" v MŠ Pampeliška můžete zde přes tento odkaz:

Pro jakékoliv otázky neváhejte kontaktovat hlavního koordinátora příměstských táborů "Tatranská školička" Martina Pánka

(Tel.: 777 703 999, E-mail: martin.panek@tatran.cz)

Technický kemp připravujeme v termínu 12.8.- 16.8. - informace zveřejníme co nejdříve.