Nabídka zaměstnání učitelky MŠ

Přijmeme kvalifikovanou učitelku/učitele na plný úvazek. Nástup k září 2022. Jsme školou spíše rodinného typu s dvěma heterogenními třídami. Při vzdělávání a výchově dětí uplatňujeme individuální přístup, spolupráci ve skupině i samostatnost. K učení dětí využíváme přírodu v okolí, didaktické hry, je pro nás důležitá literatura, hudba a zpěv. Vedeme děti k přátelství, ohleduplnosti a zodpovědnosti. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, možnost osobního růstu, prostor pro vlastní kreativitu. Požadujeme laskavý přístup k dětem, představu o práci a schopnost spolupráce s kolegy.

Své profesní životopisy posílejte na infolysolaje@seznam.cz

Kontakt: 734818447

Nabídka zaměstnání učitelky na zkrácený úvazek

K 1.9.2022 přijmeme učitelku na zkrácený úvazek (počet hodin bude ještě upřesněn během srpna).  Na rozvržení pracovní doby je možné se dohodnout. Vhodné též pro studenty, důchodkyně či maminky, které potřebují kratší úvazek.

Kontakt 734818447