Nabídka zaměstnání učitelky MŠ

Pro nově otevřenou mateřskou školu v Praze - Lysolajích přijmeme kvalifikovanou učitelku/učitele na plný úvazek. Nástup k září 2022. Jsme školou spíše rodinného typu s dvěma heterogenními třídami. Při vzdělávání a výchově dětí uplatňujeme individuální přístup, spolupráci ve skupině i samostatnost. K učení dětí využíváme přírodu v okolí, didaktické hry, je pro nás důležitá literatura, hudba a zpěv. Vedeme děti k přátelství, ohleduplnosti a zodpovědnosti. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, možnost osobního růstu, prostor pro vlastní kreativitu. Požadujeme laskavý přístup k dětem, představu o práci a schopnost spolupráce s kolegy.

Své profesní životopisy posílejte na infolysolaje@seznam.cz

Kontakt: 734818447

Nabídka zaměstnání kuchařky v MŠ

Mateřská škola Pampeliška, Praha 6 - Lysolaje, hledá do svého týmu kuchařku, nejlépe s praxí. Nástup v období 15.8. 2022- dle dohody / od září 2022

Úvazek-celý pracovní úvazek, HPP
Platové zařazení dle tabulek. Své nabídky zasílejte na e-mail:
mslysolaje@seznam.cz nebo kontaktujte telefonicky: 734818447
Požadujeme: střední vzdělání s výučním listem v oboru, praxe v oboru, znalost norem pro děti od 3 let. Zájem o nové trendy ve školním stravování. Nabízíme příjemné prostředí malé školky a přátelský kolektiv.