AKTUALITY

Technický kemp v termínu 12.8.- 16.8. 2024

Pro děti je připravený program:


"Na kempech se každý den věnujeme dvěma technickým tématům, které jsou vždy o kousíček složitější. Děti si pokládáním otázek postupně na vše přichází sami a mezi vlastním tvořením se dozví i pár zajímavostí. Společně si vyrobíme několik užitečných technických věcí a pomůcek. Např. než se vydáme do lesa s vlastními periskopy, porozumíme půdorysu mapám a azimutu, vyzkoušíme si kladku s váhou vlastního těla a seznámíme se s různými možnostmi určování času. Posuneme se v čase na 2. stupeň a zjistíme, že fyzika je dobrá zábava třeba u těžiště nebo magnetismu. Vždy něco nového pochopíme, se vším si pohrajeme a také si domů odneseme kromě vlastního papíru i fotku ze svého vyrobeného foťáku :-)"

přihlášení a více informací na webu:

https://www.technickysvetdetem.cz/terminy-a-prihlaseni/<br>


Na tento kemp je ještě možné své dítě přihlásit. 

Hledáme kolegyně

Do našeho kolektivu přijmeme paní učitelky a paní kuchařku nebo kuchaře. 

Nástup 26.8.2024.

Profesní životopis zasílejte na email infolysolaje@seznam.cz

Kontakt na ředitelku MŠ 734818447. 

Budeme se těšit na setkání. 


Těšíme se na nové kamarády ve školním roce 2024/2025


Vaše dítě do školky potřebuje:

  • být ve školce včas - nejpozději 8:15, protože v 8:30 začíná program
  • pevné bačkory, které si umí samo obout, případně zapnout
  • sadu náhradního oblečení - spodní prádlo, ponožky, trička, mikinu
  • pohodlné oblečení dle aktuálního počasí a ročního období - pláštěnka, gumovky, kšiltovka, bunda, kalhoty na pobyt venku (procházka, hřiště), toto většinou zůstává dětem celý týden ve školce a v pátek jej rodiče odnesou vyprat
  • pyžamo
  • vše podepsané

Prosíme, dejte dětem starší oblečení, které mohou umazat. (Chodíme ven za každého počasí a oblečení často neudržíme čisté).

ADAPTAČNÍ DOBA NOVÝCH DĚTÍ

Nové děti mají adaptační dobu do deseti hodin bez přítomnosti rodičů v MŠ. Adaptační doba je možná upravit podle situace - bezproblémové odloučení od rodičů, zvládání programu a režimu v MŠ, míra samostatnosti a zapojení se s ostatními dětmi. Přihlížíme i na pracovní povinnosti rodičů.

Naším cílem je, aby se Vaše děti cítily ve školce dobře. Těšily se na nás a adaptovaly se na školkové prostředí co nejdříve.

Ke stažení - Pověření k vyzvedávání dítěte jinou osobou