ZUŠ Petřiny v Pampelišce

V pondělí 8.4. přijdou do školky učitelé ze ZUŠ Petřiny. Budou s dětmi muzicírovat a zároveň zjišťovat případné zájemce o hudební obor v jejich škole. O dalších krocích budeme informovat rodiče vytipovaných dětí. 

Pampeliška venku

Počasí nám přeje a budeme více času trávit venku. Prosíme rodiče, aby měly děti v šatně lehkou pokrývku hlavy, oblečení vhodné na běhání po louce a delší procházky - pohodlnou obuv, mikinu... Dětem můžete dát do šatny Vámi vyzkoušený ochranný krém proti slunci. Vhodné by také bylo, aby děti měly lahvičku s vodou na šňůře, kterou si vezmou s sebou do ruky (či přes rameno). 


Canesterapie v Pampelišce - změna

V pondělí 1.4.  nás navštíví naše kamarádky Borůvka a Fidorka. 

Divadlo v Pampelišce

Ve středu 6.3. přijede do školky divadlo s představením Princezna Zpěvanka. 

Těšíme se. 

Den otevřených dveří v Pampelišce

Rádi bychom Vás pozvali na den otevřených dveří, který se uskuteční dne 14.3. v čase 9:00 - 11:00 hod. a 15:00 - 16:30 hod. V tento den se zájemci mohou seznámit s prostředím naší mateřské školy, s programem a způsobem práce. Rodiče dětí, kteří mají zájem o zápis do Pampelišky, se dozví podrobnější informace a budou se moci seznámit s pedagogy. Prosíme, aby se návštěvníci hlásili u paní ředitelky, která je provede mateřskou školou a zprostředkuje nahlédnutí do oddělení Liščat a Medvíďat. 

Masopustní dovádění


Ve středu 27.2. vypukne ve školce masopustní dovádění. V 9:30 začneme tancem a soutěžemi ve školce a poté půjdeme v průvodu po Lysolajích. 

Prosíme rodiče, aby s dětmi připravili masky. Kdo bude chtít, může jít v masce vyrobené ve školce. Do průvodu zveme i rodiče. Děkujeme.

Planetárium 

Ve středu 13.2. půjdou děti z oddělení Medvíďat do Planetária. Sraz je před školkou v 7:45. Více informací se dozvíte v šatně MŠ. 

Divadlo Fantazie

V pátek 1.2. se vydáme do Únětické Sokolovny na představení  Kominíček a štěstí. Je to pohádka s krásnými kulisami a spoustou muziky. Sraz v MŠ v 8:00.

Ztracený Masopust

Dne 30.1. v 10:00 se  všechny děti zúčastní tematického programu v Národopisném muzeu NG, Letohrádek Kinských.  Prosíme, sledujte informace na nástěnce v MŠ. Je potřeba, aby děti byly ve školce v 8:00. Pojedeme MHD. Děkujeme. Schůzka rodičů 

Dne 30.1. v 17:00 se uskuteční schůzka rodičů předškolních dětí z oddělení Medvíďat. Více informací se dozvíte na nástěnce v MŠ. Děkuji. Divadlo v Pampelišce

21. 1. Nás čeká představení ve školce. Pan Bílek dětem zahraje pohádku Hledání ztraceného jara. Těšíme se. 

Tříkrálový průvod v Lysolajích

V pátek 4.1. vyrazíme s dětmi - malými Králi - na průvod Lysolajemi. Můžete se k nám přidat v 9:45 hodin před školkou. Prosíme rodiče, aby dali dětem velké bílé tričko. 

Přejeme všem klidné svátky, zdraví a úspěšný rok 2019. 

Na děti i rodiče se budeme těšit 

2. ledna 2019.

☞ Fotogalerie aktualizována 

Ve fotogalerii na Vás čeká spoustu nových, vánočních fotografií ☃♡☆

https://www.ms-lysolaje.cz/fotogalerie/

Hudební program s Jiřím Helekalem 

V pátek 30.12. budeme mít ve školce hudební představení s panem Helekalem. Moc se těšíme. 

Divadlo v Pampelišce

23.11. Přijede do školky loutkové divadlo pana Bílka s představením Zvířátka a loupežníci. 
Zvířátka na ČZU

V pátek 16.11. půjdeme všichni na exkurzi na ČZU, kde nám paní lektorka představí zvířátka, o která se starají. 

Kocourek Modroočko

Ve čtvrtek 15.11. pojedou Medvíďata do Divadla v Korunní na muzikál Kocourek Modroočko. Je to moc hezké představení.