Aktualizace fotogalerie

☞ ve fotogalerii naleznete spoustu nových fotografií ☃♡☆

https://www.ms-lysolaje.cz/fotogalerie/

Hudební program s Jiřím Helekalem 

V pátek 30.12. budeme mít ve školce hudební představení s panem Helekalem. Moc se těšíme. 

Divadlo v Pampelišce

23.11. Přijede do školky loutkové divadlo pana Bílka s představením Zvířátka a loupežníci. 
Zvířátka na ČZU

V pátek 16.11. půjdeme všichni na exkurzi na ČZU, kde nám paní lektorka představí zvířátka, o která se starají. 

Kocourek Modroočko

Ve čtvrtek 15.11. pojedou Medvíďata do Divadla v Korunní na muzikál Kocourek Modroočko. Je to moc hezké představení. 


Divadlo v Pampelišce

V úterý v 9:00 budeme mít ve školce divadlo. Soubor Fonnela nám zahraje příběh Mořský svět.  

Divadlo GONG dětem

Ve čtvrtek 27.9. půjdou předškoláci na představení Birlibánova podivuhodná cesta do Divadla Gong. Vzhledem k tomu, že pojedeme MHD a představení začíná v 10:00, bude potřeba odejít okolo 8: 40. Prosíme rodiče, aby přivedli děti nejpozději v 8:15, před odchodem se nasvačí. 

Velká šipkovaná

V pátek 14.9. vyjdeme s dětmi na velkou "šipkovanou". Děti budou rozděleny do dvou skupinek - značkovači a hledači. První bude připravovat cestu a schovávat úkoly, druhá skupina bude hledat cestu a úkoly plnit. :-)  Na konci putování všechny čeká odměnka a ve školce dobrý oběd. Prosíme tedy rodiče o důkladnou přípravu pohodlného oblečení na celodopolední pobyt venku. 

Vážení rodiče, rádi bychom Vás přivítali ve školním roce 2018/19, představili nové paní učitelky a informovali o novinkách v Pampelišce. Informační schůzka se bude konat ve středu 5.9. v 16.00 hodin v oddělení Medvíďat. Této schůzky se nemusí účastnit rodiče, kteří byli na schůzce v pondělí 3.9. (nově nastupujících dětí).

3. 9. otevíráme mateřskou školku v 7:00. V šatně mateřské školy se dozvíte, do jakého oddělení budou Vaše děti zařazené, jakou budou mít značku a skříňku. Přivítáte se s novými učitelkami a kamarády.

Vážení rodiče, ráda bych Vás přivítala na informační schůzce a to v pondělí 3. 9. 2018 v 16 hodin v prostorách naší školky. Na programu bude seznámení se s novými učitelkami, obecné informace k fungování mateřské školy a seznámení se se školním řádem. Bude také čas na zodpovězení Vašich dotazů. Těšíme se na Vás a Vaše ratolesti. Za tým...