INFORMACE O PROVOZU MŠ PAMPELIŠKA VE DNECH OD 04. 01. 2020 DO 10.01. 2021

  • Provoz mateřských škol (včetně mateřských škol a tříd zřízených podle § 16 odst. 9 školského zákona) je zachován jako doposud, tedy za dodržení provozních pravidel podle Manuálu.
  • Děti a pedagogičtí pracovníci nemají povinnost nosit roušky.
  • Vstup třetích osob (mimo děti a zaměstnance) do prostor školy je možný jen v nezbytně nutných případech s tím, že se omezí kontakt třetích osob s osobami v prostorách školy.

Přejeme všem klidné prožití vánočních svátků,

v novém roce hlavně zdraví a radost z Vašich dětí.

Vykročme do něj pravou nohou a sejdeme se

 4. ledna. 


Vážení rodiče,

v pátek 18.prosince chystáme pro děti vánoční den. Dopoledne si děti rozbalí dárečky, zazpíváme si společně koledy, pustíme si pohádky a půjdeme dát zvířátkům do krmelce nějaké pochoutky.

Ve školce si letos při společném vánočním setkání nezazpíváme, nicméně doufáme, že Vás těší nahrávky, které jsme s dětmi připravili. 

Přeji Vám krásné předvánoční dny.

Kolektiv Pampeliška


Přejeme krásnou adventní neděliPRVNÍ ADVENTNÍ NEDĚLE

Přejeme všem krásný Advent. 

S dětmi Vám posíláme písničku. 


Upozornění na přerušení provozu 9.12. 2020

Z důvodu uzavírky vody v ulici Mateřská ve středu 9. prosince bude po dohodě se zřizovatelem přerušen provoz Mateřské školy Pampeliška.

Děkujeme za pochopení.

Vánoční prázdniny v Pampelišce

V době od 23. prosince 2020 do 1. ledna 2021 bude  MŠ uzavřena. 

Na děti se budeme  těšit v pondělí 4. ledna 2021. 


Provoz

Vše se vrací do normálu. V pondělí 16.11. máme otevřeno. 

Těšíme se na děti. 

Roušky 

V mateřské škole platí výjimka z nošení roušek. Můžeme tedy chodit na vycházky bez nich.

"Výjimka z povinnosti nošení roušek se vztahuje na níže uvedené skupiny bez ohledu na to, kde se pohybují, není-li u jednotlivé výjimky výslovně uvedeno jinak:

- děti do dvou let věku,
- děti a pedagogické pracovníky v mateřské škole a děti a osoby o ně pečující v dětské skupině." (https://www.msmt.cz/nejcastejsi-dotazy-ke-skolstvi-a-koronaviru-1)

Pokud někdo z rodičů bude vyžadovat, aby dítě roušku nosilo, informujte o této skutečnosti paní učitelky. 


Provoz MŠ v týdnu 9.11. - 13.11. 2020

Vážení rodiče,
náš kolektiv se uzdravuje, provoz školky zahájíme v pondělí 9.11.

 Chtěla bych Vás poprosit o spolupráci, napište mi, prosím obratem, zda Vaše dítě následující týden ( 9.11. - 13.11.) do MŠ přijde - na celý den nebo jen do oběda. 

Snažíme se mít školku v provozu a předejít situaci, že budeme opět zavírat, proto prosím zvažte potřebu mít dítě ve školce v tomto čase. 


Děkuji za Vaše odpovědi emailem nebo SMS (734818447).


Předškoláci online 

v úterý a ve středu si pozvou paní učitelky děti na krátký hovor a  online práci. 

Ve "zprávy pro rodiče" jsou pracovní listy, které prosím, dětem vytiskněte a připravte je na rozhovor. Setkání proběhne prostřednictvím aplikace HANGOUTS. 

Na Vaši emailovou adresu přijde odkaz na setkání. 

Budeme se těšit. 

Přerušení provozu

Z důvodu onemocnění zaměstnanců MŠ Pampeliška, jsme se po dohodě se zřizovatelem MČ Praha-Lysolaje rozhodli nechat provoz MŠ přerušen i v týdnu od

 2. listopadu do 6. listopadu 2020.

O dalším vývoji Vás budeme informovat emailem. 

V případě dotazů volejte 734 818 447.

Omlouváme se za vzniklé komplikace a doufáme v brzké zlepšení situace. 

Otevření MŠ

Vážení rodiče, 

karanténní opatření pro děti končí 31. října 2020. Pokud budou paní učitelky COVID negativní (čekáme na výsledky)  a provozní zaměstnanci zdraví, předpokládáme otevření školky 2.11.2020.

 Je také reálné, že budeme prozatím otevírat pouze jednu třídu. Tuto informaci prosím přijměte jen jako orientační, je před námi ještě několik otazníků. Zvažte také, zda budete mít zájem o školku od 2.11. nebo později. V pátek Vás oslovím prostřednictvím emailu, kde Vám také napíši podrobnější informace o následujícím provozu MŠ. 

Děkuji za trpělivost a pochopení.Dezinfekce v MŠ

Dne 27. 10. 2020 bude provedena dezinfekce termo foggerem (tepelná mlha - nejúčinnější a nejefektivnější způsob dezinfekce velkých prostor. Mlha obsahující dezinfekční přípravek vytvořená termo foggerem se rozpíná a dostane se tak i na nejméně dostupná místa) + přípravek vytvářející polymerovou vrstvu, která vydrží až 21 dní.Hygienická opatření v MŠ

V MŠ se objevily případy COVID pozitivních osob.

 Bližší informace naleznete v emailu.  

Školné

Vážení rodiče, 

vzhledem k přerušení provozu Mateřské školy Pampeliška od 22. října 2020, vám bude vrácena poměrná část zaplaceného školného odpovídající tomuto období. 


Mimořádné přerušení provozu MŠ 

Od 22. října 2020 do odvolání

 bude ze závažných mimořádných důvodů (dle §3, vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání) a po dohodě se zřizovatelem MČ Praha -Lysolaje, přerušen provoz MŠ Pampeliška.

Moc se omlouváme za způsobené komplikace a věříme, že bude vše dobré. Vážím si Vašeho kladného přístupu ke vzniklé situaci a budu se těšit na brzké shledání. 

Pro děti budeme připravovat pracovní listy a hry, které budou k dispozici na našich webových stránkách.  V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat.