Školka v přírodě

V šatně Pampelišky budou od 8.4. informace o ceně a závazné přihlášky na ŠVP. Prosím o jejich odevzdání. Průběžně budeme také vyvěšovat další informace.

Přihláška je níže ke stažení.

Pampeliška se těší !

Focení ve školce

24.4. budeme mít ve školce fotografa. Více informací ohledně objednávek najdete v šatně školky od 1.4.  Děkujeme.

Na odkazu máte možnost nahlédnout do fotografovy galerie.  

 https://m.janbranc.com/fotogalerie/portrait-portret/deti-skolky-skoly-kindergarten-and-school-photos/


Čechova Stodola - jede celá školka

29.3. jdeme všichni do Bukové u Příbramě na velikonoční tvořivou dílnu. Prosíme o včasný příchod dětí do MŠ - nejpozději v 7:30 hodin. Vrátíme se do 13:00 hodin. S sebou děti potřebují batoh se svačinou, pitím, kapesníky a pláštěnkou. Děkujeme :-)


Škola v přírodě

Vážení rodiče, zjišťujeme zájem o školku v přírodě. Prosím o zapsání v šatně školky. 

 

Cena za autobus 

Vážení rodiče, v šatně školky již máte informaci o ceně autobusu na plavání. 

Prosíme o úhradu v týdnu 28.1. - 1.2.   DěkujiInformace ohledně Plavání

Vážení rodiče, prosíme abyste sledovali nástěnku v šatně MŠ. Průběžně Vás budeme  informovat ohledně dopravy na plavání a ceny. Plavání s Pampeliškou

Vážení rodiče, od 5.2. (vždy v úterý v 9:45 - 10:30)  budeme jezdit na plavání do AXA. Kurzy pro nás zajistí Plavecká škola Betynka. Prosím, pokud máte o plavání zájem, zapište své dítě v MŠ nebo napište email. Nejpozději však do 11.2. 2019

Fotografie a knihy 

Vážení rodiče, ve školce jsou k vyzvednutí fotografie a objednané knihy. 


Advent v Kaménce

Rádi bychom pozvali rodiče a děti na adventní setkání v Kaménce v neděli 2.12. v 16:00 hodin. Děti z naší školky si připravily krátké vystoupení spolu s dětmi ze základní školy. Těšíme se na společné rozsvícení vánočního stromečku. 


Pampeliška na horách

Během příštího týdne se objeví v šatně závazné přihlášky na hory. Podle počtu odevzdaných přihlášek budeme objednávat autobus (pro 20 osob nebo 34 osob). 


Logopedie v Pampelišce

Každé pondělí po obědě, bude v Pampelišce probíhat logopedická náprava. Po domluvě s paní logopedkou, budeme pracovat na rozhýbání mluvidel, korekci vyslovování jednotlivých hlásek atd. Podrobnější informace najdete na nástěnce v šatně školky. Informační schůzka pro rodiče 

"Školka jede na hory"


Rádi bychom Vás pozvali  na informační schůzku ohledně našeho výjezdu na hory. 

Seznámíme Vás s termínem, místem pobytu, cenou, věkovou kategorií dětí, programem, poskytnutím finanční podpory od MČ Praha - Lysolaje. 

Informační schůzka se bude konat v Pampelišce dne 25. 10. v 15: 30 hodin. 


Individuální vzdělávání předškolních dětí


V mateřské škole Pampeliška, Mateřská 104/1, Praha - Lysolaje se podle školního řádu uskuteční ověření dětí s individuálním předškolním vzděláváním dne 7.11. 2018 v 8: 30 s náhradním termínem dne 21. 11. v 8:30 hodin.Dýňování v Pampelišce

Rádi bychom pozvali všechny rodiče, děti a přátele naší školky na Dýňování.

 Dne 17. 10.  od 16:00 otevřeme školku pro všechny, kteří s námi budou chtít prožít odpoledne, povídat si a vytvořit něco zajímavého. 

Těšíme se na setkání. 

Logopedie

Paní doktorka Lukášová navštíví naší školku 6.11. v 8:00. Zkontroluje, jak Vaše děti mluví a případně domluví následnou péči u ní v ordinaci. Pokud by někdo z rodičů měl zájem účastnit se depistáže, je to možné po domluvě s paní učitelkou. 

Foto dítěte

Prosíme rodiče o přinesení fotografie - portrét - Vašeho dítěte. Vyvěsíme si je ve třídách.

Děkujeme

Všem rodičům děkujeme za přinesení hygienických potřeb. Do konce září doneste kartáčky, abychom v říjnu mohli začít čistit zoubky.  

Oblečení do školky

Prosíme rodiče, aby dodali dětem do skříněk nepromokavé bundy, pláštěnky, případně kalhoty. Důležité jsou i botky vhodné do mokré trávy. 

Informace SRPŠ

Platba  SRPŠ je 1500 Kč na školní rok. Platbu provádějte převodem na účet 4475316349/ 0800 do zprávy, prosím, napište jméno dítěte. Více informací Vám rádi poskytneme v Pampelišce. 

Co s sebou do školky?

Bačkorky s pevnou patou, pyžámko. Náhradní oblečení - tričko, ponožky, spodní prádlo v plátěné tašce. Pláštěnku, holinky. Do třídy - podsedák (na sezení na koberci), papírový  pořadač na ukládání obrázků a pracovních listů. Předškoláci - penál s tužkami a pastelkami, plastové desky s košilkami. 

Připomínáme...

Nově nastupující děti - bez ohledu na věk - odchází ze školky v 10:00 hodin. Adaptační program pro tyto děti je prvních 14 dní, je možné jej upravit po domluvě s paní učitelkou a paní ředitelkou.